İNSAN KAYNAKLARI

Akademik çeviri konusunda en az 10 yıllık deneyiminiz varsa ve bizle çalışmak istiyorsanız aşağıdaki adımları takip ederek firmamıza başvuruda bulunabilirsiniz.

Akademik Çeviri İnsan Kaynakları
  • cv@akademikceviri.com adresine uzmanlık alanınızı ve irtibat bilgilerinizi içeren özgeçmisinizi gönderiniz. Diğer e-posta adreslerimize gönderilen başvuru ve deneme metinleri değerlendirilmeyecektir.
  • Göndereceginiz e-postanın konu kısmına mutlaka  “Deneme Metni” yazınız.
  • Dosyalarınızı göndermeden önce virüs kontrolünden geçiriniz. Lütfen “pif , .scr , .cpl , .vbs ,.com ,.hta , .inf , .reg , .bat, .mp3, .mpeg , .avi , .mpg , .mpeg , .exe , .cmd , .dat, vb.” uzantılı ekleri olan e-mailler göndermeyiniz. Bu tür uzantıları içeren e-postalar sistemlerimiz tarafından otomatik olarak silinmektedir.
  • Deneme metni, özgeçmis ve/veya irtibat bilgileri eksik olan ve/veya olmayan tercüman adaylarına 1 defa hatalı/eksik başvuru ile ilgili uyarı e-postası gönderilecek ve eksikliklerin tamamlanması rica edilecektir.
  • Telefon, faks ve şahsen yapılan başvurular değerlendirilmeyecektir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Yukarıdaki talimatlar, sizlere en hızlı şekilde cevap verebilmek ve kişisel bilgilerinizi en güvenli şekilde muhafaza edebilmek amacıyla oluşturulan sistemlerimizin gereği olarak hazırlanmıştır. Gönderdiğiniz e-posta, otomatik olarak başvuru yaptığınız dil ve konuda sizleri en doğru şekilde değerlendirecek departmana iletilecektir.

Talimatlarda belirtilen kurallara göre işletilen bu sistemin doğru çalışabilmesi için gösterdiğiniz hassasiyete teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,

Akademik Çeviri Ltd Şti.
İnsan Kaynakları Departmanı