müşteri memnuniyetiMÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Müşteri memnuniyeti Akademik Çeviri olarak ulaşmayı amaçladığımız, devamlılığını sağlamak için çalıştığımız ve düzenli olarak ölçümlediğimiz bir hedeftir.

Çeviri doğası gereği hataya açık bir iştir. Biz çevirilerde hata oranını sıfıra yaklaştırmak adına, konularında uzman, profesyonel çevirmen ve editörlerden oluşan bir ekiple çalışıyoruz. Ancak buna rağmen yaptığımız çevirilerde oluşabilecek en ufak bir problemde dahi müşterimizin yanındayız. Şayet çevirisini yaptığımız makalemiz, yayınlanması amacıyla gönderdiğiniz yabancı dergilerde sadece dil kaynaklı bir problem nedeniyle yayınlanmaz ise, ücretsiz kontrol veya para iadesini de içeren tam destek ve garantimiz vardır. Amacımız müşterilerimizi her koşulda memnun etmek, kalite ve güvene dayalı bir ilişki kurmaktır. Sizlerin memnuniyeti bizim için en büyük referans olacaktır.

İş süreçlerimizi, performans kriterlerimizi ve hizmetlerimizi müşteri memnuniyeti hedefimiz ışığında sürekli değiştiriyor ve iyileştiriyoruz. Bu konuda sizin de desteklerinizi bekliyoruz.