Hizmetlerimiz

Firmamız işi gereği arada sırada akademik çeviriler yapan diğer firmalardan farklı olarak sadece ama sadece AKADEMIK ÇEVİRİLER yapmaktadır. Dolayısıyla kadro yapımız da buna uygun olarak sadece akademik çevirilerde uzmanlaşmış çevirmen ve editörlerden oluşmaktadır.

Her türlü tez, araştırma, deneme, makale, yazışma, kitap, ödev çevirisi, vb gibi kesin bir doğruluk ve anlam kaybı olmadan çevrilmesi gereken dokümanlar, fakültelerin tez veya ödevin konusunda (matematik, mühendislik, edebiyat, kimya, biyoloji, fizik, iktisat, işletme, hukuk, çevre vs.) uzmanlaşmış bölümlerinden mezun, literatüre hakim, en az 10 yıl deneyimli ve hatta mümkünse meslek erbabı tercümanlar tarafından yapılmaktadır.

Her türlü akademik metin, konusunda uzman ve deneyimli yeminli tercümanlarımız tarafından doğru terminoloji seçimi ve oluşturulması konusunda hassasiyet gösterilerek ve zamanında teslim ilkesi ile tercüme edilir.

Ayrıca, anadili İngilizce (native speaker) dil uzmanları ile proofreading – makale gözden geçirme/düzeltme hizmeti de sunmaktayız.

Bu konudaki hizmetlerimiz:

– Akademik Çeviriler

– Araştırma Çevirileri

– Bilimsel Çeviriler

– Öğrenci Çevirileri

– Ödev Çevirileri

– Tez Çevirileri

– Sunum Çevirileri

– Proje Çevirileri

– Alan Çevirileri

– Yayın Çevirileri

– Metin / Yazı Çevirileri

 

MEDİKAL ÇEVİRİLER / TIBBİ ÇEVİRİLER

Her türlü tıbbi makaleleriniz, (Doktora tezleri, master / yüksek lisans tezleri, ödevler, uzmanlık tezleriniz, bilimsel makaleler, projeler, sunumlar, akademik araştırmalar) UZMAN TIP DOKTORLARI tarafından tercüme edilmektedir.

Bu konudaki hizmetlerimiz:

– Akademik Çeviriler

– Bilimsel Çalışma Çevirileri

– Bilimsel Makale Çevirileri

– Bilimsel Rapor Çevirileri

– Klinik Deney Çevirileri

– Klinik Rapor Çevirileri

– Klinik Tanıtım Yazıları

– Kongre Metinleri

– Medikal Yayın Çevirileri

– Tıbbi Kitap Çevirileri

– Tıbbi Kongre Sunum Çevirileri

– Tıbbi Makale Çevirileri